"Ми є те, що ми їмо" - Гіппократ

"Ми є те, що ми їмо" – Гіппократ

Інтенсивне с/г, при вирощуванні продуктів, передбачає постійне використання гербіцидів, пестицидів, фунгіцидів, та інсектицидів структури яких є високомолекулярними і тому надзвичайно небезпечними не тільки для природи, а й для людини. Останні десятиліття концентрація хімічних засобів захисту на 1 га площі с/г землі збільшилась на 30-50%. Це пов`язано з тим, що бур`яни, шкідники і хвороби виробляють імунітет до хімічних засобів захисту, тому аграрії щороку збільшують дозу внесення хімічних препаратів.

Також встановлено, що алергічні реакції виникають насамперед через продукти харчування, які містять хімічні речовини та важкі метали.
 
 
Кадмій Cd – канцерогенний важкий метал потрапляє в с/г продукцію завдяки інтенсивному с/г , в якому використовують хімічні, мінеральні, калійні та фосфатні добрива.
Кадмій, накопичуючись в організмі, призводить до незворотних мутацій клітин, до виникнення онко та серцево - судинних захворювань, а також суттєвого зниження імунітету організму.
 
Радіоактивний цезій Cs –  також присутній в мінеральних і калійних добривах.
 
Бензопірен C20H12  – канцерогенна, хімічна речовина,  зазвичай міститься в кам'яно-вугільній смолі, тютюновому димі, і нажаль ця речовина є каталізатором при виготовленні дезодорованої рафінованої олії.
 
За останніми дослідженнями науковців – виявлено, що в тих людей, що вживають органічні продукти харчування, захворюваність впала на 37%. Також в результаті досліджень встановлено факт – ці люди почуваються значно щасливішими та мають гарний настрій, в них зростає продуктивність праці, і стресостійкість, що не мало важливо в сучасному динамічному світі.
 
 
Окрім вирощування с/г продукції потрібно звернути увагу на технологію переробки цієї продукції.
Процес переробки продуктів харчування передбачає використання хімічних речовин (бензопирен, хімічні очисники, знезаражувачі), які також потрапляють в продукти харчування.
Усі продукти харчування, що виготовлені в Україні та не мають сертифіката ORGANIC, містять важкі метали, радіоактивні речовини, хімічні консерванти.
Органічне виробництво – передбачає повний безпечний цикл, від вирощення до переробки продуктів харчування. А також повну 100% відмову від шкідливих засобів захисту, хімічних та мінеральних добрив.
Органічна продукція, яка сертифікована європейським сертифікаційним органом «ORGANIC», - підтверджує найвищу якість та безпечність продукції у світі.
 
У постіндустріальних розвинутих країнах (Франція, Великобританія, США, Японія…) органічну продукцію, косметику та побутову Нехімію купують 15-30 % населення, - це і є підтвердженням високої середньої тривалості життя в цих країнах.
В Україні органічна продукція вирощується на 250 тис. га . Поки що тільки 1% відсоток органічної продукції споживається населенням,  усе інше експортується в країни Європи та світу.