"Ми є те, що ми їмо" - Гіппократ

Масове захворювання дітей на аутизм через ГМО продукти

Як повідомляє krasotka.postimees.ee, вчені з Массачусетського технологічного університету прийшли до висновку, що вже через 10 років половина американських дітей буде народжуватися з діагнозом «аутизм».

Довідка. Аутизм - розлад, що виникає внаслідок порушення розвитку головного мозку і характеризується вираженим і всебічним дефіцитом соціальної взаємодії і спілкування, а також обмеженими інтересами і повторюваними діями.

Всі зазначені ознаки проявляються у віці до трьох років ... Аутизм являє собою порушення розвитку нервової системи. Експерти пояснюють бум хвороби ГМО, які активно використовуються в сільському господарстві країни і містяться в продуктах.

Через ГМО в організмі американців в 10 разів більше рівень гліфосату. У сільському господарстві країни активно застосовують хімічний гербіцид якраз на основі гліфосату. Речовина накопичується в організмі і викликає різні недуги, в тому числі аутизм. До речі, за рівнем цієї речовини в організмі американці в десять разів випереджають європейців.